1331R-564H
Přehled produktu
Part Number: 1331R-564H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
Datasheety: 1331R-564H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331R-564H
Part Number 1331R-564H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26526 pcs Datový list 1331R-564H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331R
hodnocení - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331R-564H TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 560µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 7MHz Detailní popis 560µH Shielded Inductor 40mA 28 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 40mA
Proud - Saturace 12mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1331R-682H
1331R-682H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
Na skladě: 24777 pcs
Stažení: 1331R-682H.pdf
RFQ
1331R-564K
1331R-564K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
Na skladě: 49660 pcs
Stažení: 1331R-564K.pdf
RFQ
1331R-563J
1331R-563J
Popis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD
Stažení: 1331R-563J.pdf
1331R-562H
1331R-562H
Popis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
Stažení: 1331R-562H.pdf
1331R-563K
1331R-563K
Stažení: 1331R-563K.pdf
1331R-562J
1331R-562J
Stažení: 1331R-562J.pdf
1331R-562K
1331R-562K
Stažení: 1331R-562K.pdf
1331R-681K
1331R-681K
Popis: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM