1331R-224H
Přehled produktu
Part Number: 1331R-224H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Datasheety: 1331R-224H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331R-224H
Part Number 1331R-224H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26460 pcs Datový list 1331R-224H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331R
hodnocení - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331R-224H TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 220µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 10MHz Detailní popis 220µH Shielded Inductor 64mA 11 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 64mA
Proud - Saturace 20mA