1331R-222J
Přehled produktu
Part Number: 1331R-222J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM
Datasheety: 1331R-222J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331R-222J
Part Number 1331R-222J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44651 pcs Datový list 1331R-222J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331R
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331R-222J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 95MHz Detailní popis 2.2µH Shielded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 202mA
Proud - Saturace 202mA
Související produkty
1331R-224J
1331R-224J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Na skladě: 39315 pcs
Stažení: 1331R-224J.pdf
RFQ
1331R-223K
1331R-223K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD