1331-823J
Přehled produktu
Part Number: 1331-823J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Datasheety: 1331-823J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331-823J
Part Number 1331-823J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 33799 pcs Datový list 1331-823J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331-823J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 82µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 11MHz Detailní popis 82µH Shielded Inductor 59mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 59mA
Proud - Saturace 59mA
Související produkty
1331-821K
1331-821K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM