1331-822J
Přehled produktu
Part Number: 1331-822J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Datasheety: 1331-822J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331-822J
Part Number 1331-822J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 43707 pcs Datový list 1331-822J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331-822J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 8.2µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 53MHz Detailní popis 8.2µH Shielded Inductor 111mA 3.6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 111mA
Proud - Saturace 111mA
Související produkty
1331-823K
1331-823K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD