1210R-471H
API DelevanAPI Delevan
1210R-471H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210R-471H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Datasheety: 1210R-471H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1210R-471H
Part Number 1210R-471H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 87378 pcs Datový list 1210R-471H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1210R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1210R-471H TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 470nH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 220MHz Detailní popis 470nH Unshielded Inductor 644mA 500 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 644mA
Související produkty
1210R-471K
1210R-471K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Na skladě: 63275 pcs
Stažení: 1210R-471K.pdf
RFQ
1210R-471G
1210R-471G
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 53767 pcs
Stažení: 1210R-471G.pdf
RFQ
1210R-393K
1210R-393K
Popis: FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD