1210R-393J
API DelevanAPI Delevan
1210R-393J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210R-393J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Datasheety: 1210R-393J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210R-393J
Part Number 1210R-393J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71824 pcs Datový list 1210R-393J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
stínění Unshielded Série 1210R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména 1210R-393J TR 500
1210R393J
DN42060JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 39µH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 14MHz Detailní popis 39µH Unshielded Inductor 170mA 6.4 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 170mA
Související produkty
1210R-393H
1210R-393H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Na skladě: 87366 pcs
Stažení: 1210R-393H.pdf
RFQ
1210R-471F
1210R-471F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Na skladě: 36517 pcs
Stažení: 1210R-471F.pdf
RFQ
1210R-392K
1210R-392K
Popis: FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM
Stažení: 1210R-392K.pdf
1210R-393K
1210R-393K
Stažení: 1210R-393K.pdf
1210R-470J
1210R-470J
Popis: FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM
Stažení: 1210R-470J.pdf
1210R-392H
1210R-392H
Stažení: 1210R-392H.pdf
1210R-470K
1210R-470K