1210R-270J
API DelevanAPI Delevan
1210R-270J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210R-270J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM
Datasheety: 1210R-270J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210R-270J
Part Number 1210R-270J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 83060 pcs Datový list 1210R-270J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1210R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1210R-270J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 27nH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 1.15GHz Detailní popis 27nH Unshielded Inductor 743mA 220 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 743mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1210R-271K
1210R-271K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM
Na skladě: 68178 pcs
Stažení: 1210R-271K.pdf
RFQ
1210R-271H
1210R-271H
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 89119 pcs
Stažení: 1210R-271H.pdf
RFQ
1210R-223G
1210R-223G
Popis: FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Stažení: 1210R-223G.pdf
1210R-223K
1210R-223K