1210R-223G
API DelevanAPI Delevan
1210R-223G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210R-223G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Datasheety: 1210R-223G.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1210R-223G
Part Number 1210R-223G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 69746 pcs Datový list 1210R-223G.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1210R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1210R-223G TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 22µH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 20MHz Detailní popis 22µH Unshielded Inductor 224mA 3.7 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 224mA
Související produkty
1210R-223H
1210R-223H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Na skladě: 93694 pcs
Stažení: 1210R-223H.pdf
RFQ
1210R-223K
1210R-223K
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 70225 pcs
Stažení: 1210R-223K.pdf
RFQ
1210R-270K
1210R-270K
Popis: FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM