0402-3N3K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0402-3N3K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3NH 840MA 66 MOHM
Datasheety: 0402-3N3K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0402-3N3K
Part Number 0402-3N3K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3NH 840MA 66 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5520 pcs Datový list 0402-3N3K.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
stínění Unshielded Série 402
hodnocení - Q @ Freq 19 @ 250MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0402-3N3K TR 4000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 3.3nH Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Frekvence - Self Resonant 6GHz Detailní popis 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 840mA 66 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 840mA