0402-23NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0402-23NK
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 23NH 400MA 214 MOHM
Datasheety: 0402-23NK.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0402-23NK
Part Number 0402-23NK Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 23NH 400MA 214 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4970 pcs Datový list 0402-23NK.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
stínění Unshielded Série 402
hodnocení - Q @ Freq 24 @ 250MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0402-23NK TR 4000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 23nH Výška - Sedící (Max) 0.024" (0.60mm)
Frekvence - Self Resonant 2.72GHz Detailní popis 23nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 214 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 214 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 400mA