ZPY9V1-TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
ZPY9V1-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ZPY9V1-TR
Výrobce / značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE ZENER 9.1V 1.3W DO41
Datasheety: ZPY9V1-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
25000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ZPY9V1-TR
Part Number ZPY9V1-TR Výrobce Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis DIODE ZENER 9.1V 1.3W DO41 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1442116 pcs Datový list ZPY9V1-TR.pdf
Napětí - Izolace 2 Ohm Napětí - Rozdělení DO-41
Série Automotive, AEC-Q101 Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Power - Max 1.3W Polarizace DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatní jména ZPY9V1TR Provozní teplota 175°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Výrobní číslo výrobce ZPY9V1-TR
Impedance (Max) (ZZT) 9.1V Rozšířený popis Zener Diode 1.3W ±5% Through Hole DO-41
ESR (Equivalent Resistance Series) ±5% Konfigurace dioda 500nA @ 7V
Popis DIODE ZENER 9.1V 1.3W DO41 Proud - zpìtný únikový @ Vr -