ZOR-25-R-PN0R
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ZOR-25-R-PN0R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL
Datasheety: ZOR-25-R-PN0R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace ZOR-25-R-PN0R
Part Number ZOR-25-R-PN0R Výrobce Yageo
Popis RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2800823 pcs Datový list ZOR-25-R-PN0R.pdf
Tolerance Jumper teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Série ZOR Režim panel 0 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Detailní popis 0 Ohms Jumper 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
Složení Carbon Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
ZOR-12-B-52-0R
ZOR-12-B-52-0R
Výrobci: Yageo
Popis: RES 0 OHM 1/6W JUMP AXIAL
Na skladě: 4138570 pcs
Stažení: ZOR-12-B-52-0R.pdf
RFQ
ZOR-12-R-52-0R
ZOR-12-R-52-0R
Výrobci: Yageo
Na skladě: 5615993 pcs
Stažení: ZOR-12-R-52-0R.pdf
RFQ
20J2K7
20J2K7
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL