RT0402FRE07124RL
YageoYageo
RT0402FRE07124RL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RT0402FRE07124RL
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 124 OHM 1% 1/16W 0402
Datasheety: RT0402FRE07124RL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RT0402FRE07124RL
Part Number RT0402FRE07124RL Výrobce Yageo
Popis RES SMD 124 OHM 1% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3725465 pcs Datový list RT0402FRE07124RL.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série RT Režim panel 124 Ohms
Příkon (W) 0.063W, 1/16W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.014" (0.35mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 124 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film