RT0201FRE07976RL
YageoYageo
RT0201FRE07976RL Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RT0201FRE07976RL
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 976 OHM 1% 1/20W 0201
Datasheety: RT0201FRE07976RL.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RT0201FRE07976RL
Part Number RT0201FRE07976RL Výrobce Yageo
Popis RES SMD 976 OHM 1% 1/20W 0201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1429729 pcs Datový list RT0201FRE07976RL.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0201 Velikost / Rozměry 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Série RT Režim panel 976 Ohms
Příkon (W) 0.05W, 1/20W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0201 (0603 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.010" (0.26mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 976 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film