MMP200FRE2K49
Přehled produktu
Part Number: MMP200FRE2K49
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 2W MELF
Datasheety: MMP200FRE2K49.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMP200FRE2K49
Part Number MMP200FRE2K49 Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 2W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 434541 pcs Datový list MMP200FRE2K49.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Série MMP Režim panel 2.49 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0309 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 2.49 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMP200FRE2K26
MMP200FRE2K26
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 2W MELF
Na skladě: 464999 pcs
Stažení: MMP200FRE2K26.pdf
RFQ
MMP200FRE2K8
MMP200FRE2K8
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 2W MELF
Na skladě: 489981 pcs
Stažení: MMP200FRE2K8.pdf
RFQ
MMP200FRE2K4
MMP200FRE2K4
Popis: RES SMD 1% 2W MELF