MMP200FRE147K
Přehled produktu
Part Number: MMP200FRE147K
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 2W MELF
Datasheety: MMP200FRE147K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMP200FRE147K
Part Number MMP200FRE147K Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 2W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 421642 pcs Datový list MMP200FRE147K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Série MMP Režim panel 147 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0309 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 147 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film