MMP200FRE11R
Přehled produktu
Part Number: MMP200FRE11R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 2W MELF
Datasheety: MMP200FRE11R.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMP200FRE11R
Part Number MMP200FRE11R Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 2W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 473715 pcs Datový list MMP200FRE11R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Série MMP Režim panel 11 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0309 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 11 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMP200FRE11K
MMP200FRE11K
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 2W MELF
Na skladě: 463985 pcs
Stažení: MMP200FRE11K.pdf
RFQ
MMP200FRE11R5
MMP200FRE11R5
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 2W MELF
Na skladě: 496262 pcs
Stažení: MMP200FRE11R5.pdf
RFQ
MMP200FRE118K
MMP200FRE118K
Popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stažení: MMP200FRE118K.pdf
MMP200FRE121K
MMP200FRE121K
Popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stažení: MMP200FRE121K.pdf
MMP200FRE11R3
MMP200FRE11R3
Popis: RES SMD 1% 2W MELF