MMP100FRE43R
Přehled produktu
Part Number: MMP100FRE43R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Datasheety: MMP100FRE43R.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMP100FRE43R
Part Number MMP100FRE43R Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1507890 pcs Datový list MMP100FRE43R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMP Režim panel 43 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 43 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMP100FRE453K
MMP100FRE453K
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 1W MELF
Na skladě: 1547823 pcs
Stažení: MMP100FRE453K.pdf
RFQ
MMP100FRE43R2
MMP100FRE43R2
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 1W MELF