MMP100FRE22K
Přehled produktu
Part Number: MMP100FRE22K
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Datasheety: MMP100FRE22K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMP100FRE22K
Part Number MMP100FRE22K Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 711797 pcs Datový list MMP100FRE22K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMP Režim panel 22 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Výrobní standardní doba výroby 44 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 22 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Složení Metal Film