MMF207FRE91R
Přehled produktu
Part Number: MMF207FRE91R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.6W MELF
Datasheety: MMF207FRE91R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MMF207FRE91R
Part Number MMF207FRE91R Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 0.6W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1872312 pcs Datový list MMF207FRE91R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMF Režim panel 91 Ohms
Příkon (W) 0.6W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Výrobní standardní doba výroby 44 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 91 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Složení Metal Film