MMF207FRE68K
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MMF207FRE68K
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.6W MELF
Datasheety: MMF207FRE68K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MMF207FRE68K
Part Number MMF207FRE68K Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 0.6W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1884150 pcs Datový list MMF207FRE68K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMF Režim panel 68 kOhms
Příkon (W) 0.6W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 68 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMF207FRE698R
MMF207FRE698R
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 0.6W MELF
Na skladě: 1994365 pcs
Stažení: MMF207FRE698R.pdf
RFQ
MMF207FRE68K1
MMF207FRE68K1
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 0.6W MELF