MMF207FRE2R7
Přehled produktu
Part Number: MMF207FRE2R7
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.6W MELF
Datasheety: MMF207FRE2R7.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF207FRE2R7
Part Number MMF207FRE2R7 Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 0.6W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1572068 pcs Datový list MMF207FRE2R7.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMF Režim panel 2.7 Ohms
Příkon (W) 0.6W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 2.7 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMF207FRE2R8
MMF207FRE2R8
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 0.6W MELF
Na skladě: 1675724 pcs
Stažení: MMF207FRE2R8.pdf
RFQ
MMF207FRE2R74
MMF207FRE2R74
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 0.6W MELF