MMF207FRE2K49
Přehled produktu
Part Number: MMF207FRE2K49
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.6W MELF
Datasheety: MMF207FRE2K49.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF207FRE2K49
Part Number MMF207FRE2K49 Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 0.6W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2104118 pcs Datový list MMF207FRE2K49.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMF Režim panel 2.49 kOhms
Příkon (W) 0.6W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 2.49 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film