MMF207FRE191R
Přehled produktu
Part Number: MMF207FRE191R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.6W MELF
Datasheety: MMF207FRE191R.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF207FRE191R
Part Number MMF207FRE191R Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 0.6W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2016064 pcs Datový list MMF207FRE191R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Série MMF Režim panel 191 Ohms
Příkon (W) 0.6W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0207 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 191 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film