MMF204FRE910K
Přehled produktu
Part Number: MMF204FRE910K
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.4W MELF
Datasheety: MMF204FRE910K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF204FRE910K
Part Number MMF204FRE910K Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 0.4W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3509783 pcs Datový list MMF204FRE910K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MMF Režim panel 910 kOhms
Příkon (W) 0.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 910 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film