MMF204FRE165R
Přehled produktu
Part Number: MMF204FRE165R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.4W MELF
Datasheety: MMF204FRE165R.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF204FRE165R
Part Number MMF204FRE165R Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 0.4W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3198109 pcs Datový list MMF204FRE165R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MMF Režim panel 165 Ohms
Příkon (W) 0.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 165 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film