MMF1WSFRE71R5
Přehled produktu
Part Number: MMF1WSFRE71R5
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Datasheety: MMF1WSFRE71R5.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF1WSFRE71R5
Part Number MMF1WSFRE71R5 Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 757398 pcs Datový list MMF1WSFRE71R5.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Série MMF Režim panel 71.5 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0309 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 71.5 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film