MMF1WSFRE56R
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MMF1WSFRE56R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Datasheety: MMF1WSFRE56R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MMF1WSFRE56R
Part Number MMF1WSFRE56R Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 699528 pcs Datový list MMF1WSFRE56R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Série MMF Režim panel 56 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0309 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 56 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film