MMF1WSFRE20K
Přehled produktu
Part Number: MMF1WSFRE20K
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Datasheety: MMF1WSFRE20K.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF1WSFRE20K
Part Number MMF1WSFRE20K Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 686650 pcs Datový list MMF1WSFRE20K.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Série MMF Režim panel 20 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0309 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 20 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMF1WSFRE205K
MMF1WSFRE205K
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 1W MELF
Na skladě: 667661 pcs
Stažení: MMF1WSFRE205K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE210R
MMF1WSFRE210R
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 1W MELF
Na skladě: 684568 pcs
Stažení: MMF1WSFRE210R.pdf
RFQ
MMF1WSFRE20K5
MMF1WSFRE20K5
Popis: RES SMD 1% 1W MELF