MMF1WSFRE18R
Přehled produktu
Part Number: MMF1WSFRE18R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Datasheety: MMF1WSFRE18R.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF1WSFRE18R
Part Number MMF1WSFRE18R Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 664035 pcs Datový list MMF1WSFRE18R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Série MMF Režim panel 18 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0309 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 18 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMF1WSFRE18K2
MMF1WSFRE18K2
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 1W MELF
Na skladě: 696359 pcs
Stažení: MMF1WSFRE18K2.pdf
RFQ
MMF1WSFRE191R
MMF1WSFRE191R
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 1W MELF
Na skladě: 690785 pcs
Stažení: MMF1WSFRE191R.pdf
RFQ
MMF1WSFRE18R2
MMF1WSFRE18R2
Popis: RES SMD 1% 1W MELF
Stažení: MMF1WSFRE18R2.pdf
MMF1WSFRE187R
MMF1WSFRE187R
Popis: RES SMD 1% 1W MELF
Stažení: MMF1WSFRE187R.pdf
MMF1WSFRE18R7
MMF1WSFRE18R7
Popis: RES SMD 1% 1W MELF