MMF1WSFRE16R
Přehled produktu
Part Number: MMF1WSFRE16R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
Datasheety: MMF1WSFRE16R.pdf
  • Zpráva
Specifikace MMF1WSFRE16R
Part Number MMF1WSFRE16R Výrobce Yageo
Popis RES SMD 1% 1W MELF Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 716903 pcs Datový list MMF1WSFRE16R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package MELF Velikost / Rozměry 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Série MMF Režim panel 16 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0309 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 16 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Složení Metal Film
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MMF1WSFRE174R
MMF1WSFRE174R
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 1W MELF
Na skladě: 741598 pcs
Stažení: MMF1WSFRE174R.pdf
RFQ
MMF1WSFRE16R9
MMF1WSFRE16R9
Výrobci: Yageo
Popis: RES SMD 1% 1W MELF