FSM350KB-10R
YageoYageo
FSM350KB-10R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FSM350KB-10R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES 10 OHM 3.5W 10% RADIAL
Datasheety: FSM350KB-10R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
960 pcs
  • Zpráva
Specifikace FSM350KB-10R
Part Number FSM350KB-10R Výrobce Yageo
Popis RES 10 OHM 3.5W 10% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40417 pcs Datový list FSM350KB-10R.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -80/ +500ppm/°C
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.969" L x 0.354" W (50.00mm x 9.00mm)
Série FSM Režim panel 10 Ohms
Příkon (W) 3.5W Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména YAG1194
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.409" (10.40mm)
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 10 Ohms ±10% 3.5W Through Hole Resistor Radial Wirewound Složení Wirewound
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
FSM2JSMLTR
FSM2JSMLTR
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Na skladě: 363188 pcs
Stažení: FSM2JSMLTR.pdf
RFQ
FSM2JSMLSTR
FSM2JSMLSTR
Na skladě: 289810 pcs
Stažení: FSM2JSMLSTR.pdf
RFQ
FSM300
FSM300
Výrobci: Hillcrest Labs
Popis: IMU MODULE CALIBRATED Z-AXIS
Stažení: FSM300.pdf
FSM36DSEH-S13
FSM36DSEH-S13
Výrobci: Sullins Connector Solutions
Popis: CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
Stažení: FSM36DSEH-S13.pdf
FSM36DSEF
FSM36DSEF