FMP300FTF73-412R
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FMP300FTF73-412R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES MF 3W 1% AXIAL
Datasheety: FMP300FTF73-412R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FMP300FTF73-412R
Part Number FMP300FTF73-412R Výrobce Yageo
Popis RES MF 3W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1644523 pcs Datový list FMP300FTF73-412R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Série FMP Režim panel 412 Ohms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Detailní popis 412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Složení Metal Film