FMP200FRE52-23K7
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FMP200FRE52-23K7
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RES MF 2W 1% AXIAL
Datasheety: FMP200FRE52-23K7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FMP200FRE52-23K7
Part Number FMP200FRE52-23K7 Výrobce Yageo
Popis RES MF 2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2368742 pcs Datový list FMP200FRE52-23K7.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Série FMP Režim panel 23.7 kOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Proof, Safety
Detailní popis 23.7 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Složení Metal Film