AHA80AFB-412R
YageoYageo
Yageo
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AHA80AFB-412R
Výrobce / značka: Yageo
Popis produktu RESISTOR CHASSIS MOUNT 412 OHM 1
Datasheety: AHA80AFB-412R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
48 pcs
  • Zpráva
Specifikace AHA80AFB-412R
Part Number AHA80AFB-412R Výrobce Yageo
Popis RESISTOR CHASSIS MOUNT 412 OHM 1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11807 pcs Datový list AHA80AFB-412R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Velikost / Rozměry 2.598" L x 1.850" W (66.00mm x 47.00mm) Série AHA
Režim panel 412 Ohms Příkon (W) 80W
Obal Bulk Paket / krabice Axial, Box
Provozní teplota -55°C ~ 250°C montážní Feature Flanges
Lead Style M5 Threaded Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.024" (26.00mm) Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 412 Ohms ±1% 80W Wirewound Chassis Mount Resistor