VEU10US050-US
XP PowerXP Power
VEU10US050-US Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VEU10US050-US
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Datasheety: VEU10US050-US.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace VEU10US050-US
Part Number VEU10US050-US Výrobce XP Power
Popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14841 pcs Datový list VEU10US050-US.pdf
Napětí - Výstup 5V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Velikost / Rozměry 1.45" L x 0.86" W x 2.00" H (36.8mm x 21.8mm x 50.8mm) Série VEU10 (10W)
Region Použitý North America Příkon (W) 10W
Polarizace - výstupní konektor USB A Receptacle
Ostatní jména 1470-4190 Provozní teplota 0°C ~ 60°C
Bez spotřeby elektrické energie 75mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) vstupní konektor NEMA 1-15P
Formulář Wall Mount Účinnost Level VI, CoC Tier 2
Detailní popis 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Proud - výstup (Max) 2.1A
Délka přívodního kabelu - schválení CB, CCC, TUV, UL
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PSAC60W-240-R-CR1
PSAC60W-240-R-CR1
Výrobci: PHIHONG USA
Popis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Na skladě: 1873 pcs
Stažení: PSAC60W-240-R-CR1.pdf
RFQ
VEU10US050-EU
VEU10US050-EU
Výrobci: XP Power
Popis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W