VEL36US150-EU-JA
XP PowerXP Power
VEL36US150-EU-JA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VEL36US150-EU-JA
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu FIXED PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT
Datasheety: VEL36US150-EU-JA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace VEL36US150-EU-JA
Part Number VEL36US150-EU-JA Výrobce XP Power
Popis FIXED PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5750 pcs Datový list VEL36US150-EU-JA.pdf
Hmotnost 0.342 lb (155.13g) Napětí - Výstup 15V
Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC Velikost / Rozměry 3.70" L x 1.38" W x 1.83" H (94.0mm x 35.0mm x 46.6mm)
Série VEL36 (36W) Region Použitý Europe
Příkon (W) 36W Polarizace Positive Center
výstupní konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Ostatní jména 1470-3645
Provozní teplota 0°C ~ 60°C Bez spotřeby elektrické energie 75mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
vstupní konektor CEE 7/16 Formulář Wall Mount
Účinnost Level VI, CoC Tier 2 Detailní popis 15V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Proud - výstup (Max) 2.4A Délka přívodního kabelu 59" (1.50m)