VEL12US050-US-JA
XP PowerXP Power
VEL12US050-US-JA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VEL12US050-US-JA
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Datasheety: VEL12US050-US-JA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace VEL12US050-US-JA
Part Number VEL12US050-US-JA Výrobce XP Power
Popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11123 pcs Datový list VEL12US050-US-JA.pdf
Hmotnost 0.19 lb (86.18g) Napětí - Výstup 5V
Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC Velikost / Rozměry 2.99" L x 1.16" W x 1.73" H (76.0mm x 29.5mm x 43.9mm)
Série VEL12 (12W) Region Použitý North America
Příkon (W) 11W Polarizace Positive Center
výstupní konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Ostatní jména 1470-3111
Provozní teplota 0°C ~ 60°C Bez spotřeby elektrické energie 100mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
vstupní konektor NEMA 1-15P Formulář Wall Mount
Účinnost Level VI, CoC Tier 2 Detailní popis 5V 11W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Proud - výstup (Max) 2.1A Délka přívodního kabelu 59" (1.50m)