STS1024S2V5-TR
XP PowerXP Power
XP Power
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STS1024S2V5-TR
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
Datasheety: STS1024S2V5-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace STS1024S2V5-TR
Part Number STS1024S2V5-TR Výrobce XP Power
Popis DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG, Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15123 pcs Datový list STS1024S2V5-TR.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 2.5V
Napětí - vstup (Min) 4.6V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Non-Isolated PoL Module Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm) Série STS10
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 10-SMD Module, 6 Leads
Provozní teplota -40°C ~ 105°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, SCP Účinnost 92.5%
Detailní popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 1A 4.6V - 36V Input Proud - výstup (Max) 1A