SRH05S6V5
XP PowerXP Power
SRH05S6V5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SRH05S6V5
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 6.5V 500MA
Datasheety: SRH05S6V5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace SRH05S6V5
Part Number SRH05S6V5 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 6.5V 500MA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15942 pcs Datový list SRH05S6V5.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 6.5V
Napětí - vstup (Min) 9V Napětí - vstup (Max) 72V
Typ Linear Regulator Replacement Dodavatel zařízení Package 3-SIP Module
Velikost / Rozměry 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) Série SRH05
Paket / krabice 3-SIP Module Ostatní jména 1470-4536
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce SCP Účinnost 91%
Detailní popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 500mA 9V - 72V Input Proud - výstup (Max) 500mA
Ovládací prvky - Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SRH05S12
SRH05S12
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 500MA
Na skladě: 13248 pcs
Stažení: SRH05S12.pdf
RFQ
SRH05S05
SRH05S05
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER 5V 500MA