SMH600PS48-EF
XP PowerXP Power
SMH600PS48-EF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMH600PS48-EF
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 600W
Datasheety: SMH600PS48-EF.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 257 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 257 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMH600PS48-EF
Part Number SMH600PS48-EF Výrobce XP Power
Popis AC/DC CONVERTER 48V 600W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 257 pcs Datový list SMH600PS48-EF.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 48V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Série SMH600 Příkon (W) 600W
Ostatní jména 1470-3093 Provozní teplota 0°C ~ 70°C (With Derating)
Funkce Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input Účinnost 90%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 90 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 12.5A