SDS120PS24B-C
XP PowerXP Power
XP Power
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SDS120PS24B-C
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 120W
Datasheety: SDS120PS24B-C.pdf
Stav zásob 915 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 915 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace SDS120PS24B-C
Part Number SDS120PS24B-C Výrobce XP Power
Popis AC/DC CONVERTER 24V 120W Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 915 pcs Datový list SDS120PS24B-C.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 24V
Napětí - Izolace 3000V Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Série SDS
Příkon (W) 120W Provozní teplota 0°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení No Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Funkce Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Účinnost 80%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 5A 90 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 5A