RDD0824S12
XP PowerXP Power
RDD0824S12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RDD0824S12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 8W
Datasheety: RDD0824S12.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace RDD0824S12
Part Number RDD0824S12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 8W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2556 pcs Datový list RDD0824S12.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - vstup (Min) 13V Napětí - vstup (Max) 70V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Série RDD Příkon (W) 8W
Obal Tube Paket / krabice 24-DIP Module, 8 Leads
Ostatní jména 1470-3079-5 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Účinnost 85% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 665mA 13V - 70V Input
Proud - výstup (Max) 665mA Ovládací prvky Enable, Active High