QSB40024S12P
XP PowerXP Power
QSB40024S12P Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: QSB40024S12P
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 400W
Datasheety: QSB40024S12P.pdf
  • Zpráva
Specifikace QSB40024S12P
Part Number QSB40024S12P Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 400W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5941 pcs Datový list QSB40024S12P.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 12V
Napětí - Izolace 1500V Napětí - vstup (Min) 9V
Napětí - vstup (Max) 36V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package Full Brick Velikost / Rozměry 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Série QSB Příkon (W) 400W
Obal - Paket / krabice Full Brick
Provozní teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Účinnost 86% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 33.3A 9V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 33.3A Aplikace ITE (Commercial)