QSB35024S12
XP PowerXP Power
QSB35024S12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: QSB35024S12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 350W
Datasheety: QSB35024S12.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 846 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 846 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace QSB35024S12
Part Number QSB35024S12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 350W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 846 pcs Datový list QSB35024S12.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Série QSB Příkon (W) 350W
Obal Box Paket / krabice 9-DIP Module
Ostatní jména 1470-4167
QSB35024S12-ND
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Účinnost 91.5% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 29.2A 18V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 29.2A Ovládací prvky Enable, Active High