QSB20024S12
XP PowerXP Power
QSB20024S12 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: QSB20024S12
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 200W
Datasheety: QSB20024S12.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 549 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace QSB20024S12
Part Number QSB20024S12 Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 12V 200W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 549 pcs Datový list QSB20024S12.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 10V Napětí - vstup (Max) 36V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
Série QSB Příkon (W) 200W
Obal Box Paket / krabice 9-DIP Module
Ostatní jména 1470-4147
QSB20024S12-ND
Provozní teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Účinnost 86% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 16.7A 10V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 16.7A Ovládací prvky Enable, Active High
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
QSB20024S05
QSB20024S05
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER 5V 200W
Na skladě: 551 pcs
Stažení: QSB20024S05.pdf
RFQ
QSB20024S12N
QSB20024S12N
Výrobci: XP Power
Popis: DC DC CONVERTER 12V 200W