QSB10048S05N
XP PowerXP Power
QSB10048S05N Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: QSB10048S05N
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 100W
Datasheety: QSB10048S05N.pdf
  • Zpráva
Specifikace QSB10048S05N
Part Number QSB10048S05N Výrobce XP Power
Popis DC DC CONVERTER 5V 100W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4756 pcs Datový list QSB10048S05N.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 5V
Napětí - Izolace 1500V Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 75V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package Quarter Brick Velikost / Rozměry 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Série QSB Příkon (W) 100W
Obal - Paket / krabice Quarter Brick
Provozní teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Účinnost 88% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 75V Input
Proud - výstup (Max) 20A Aplikace ITE (Commercial)