PBM200PQ06-C
XP PowerXP Power
PBM200PQ06-C Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PBM200PQ06-C
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CNVRTR 3.3V 5.1V -12V 200W
Datasheety: PBM200PQ06-C.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 452 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace PBM200PQ06-C
Part Number PBM200PQ06-C Výrobce XP Power
Popis AC/DC CNVRTR 3.3V 5.1V -12V 200W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 452 pcs Datový list PBM200PQ06-C.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -12V
Napětí - Výstup 2 5.1V Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - Izolace 4kV Napětí - Vstup 90 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 7.00" L x 4.00" W x 1.50" H (177.8mm x 101.6mm x 38.1mm)
Série PBM Příkon (W) 200W
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupů 3
Typ montáže Chassis Mount Požadováno minimální zatížení Yes
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, Standby Output, Universal Input Účinnost 80%
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 3 Output 3.3V 5.1V -12V 30A, 8A, 4A 90 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 30A, 8A, 4A
schválení - Aplikace Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PBM200PS12-C
PBM200PS12-C
Výrobci: XP Power
Popis: AC/DC CONVERTER 12V 200W