MHP650PS15-EF
XP PowerXP Power
MHP650PS15-EF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MHP650PS15-EF
Výrobce / značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 15V 601W
Datasheety: 1.MHP650PS15-EF.pdf2.MHP650PS15-EF.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 214 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 214 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace MHP650PS15-EF
Part Number MHP650PS15-EF Výrobce XP Power
Popis AC/DC CONVERTER 15V 601W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 214 pcs Datový list 1.MHP650PS15-EF.pdf2.MHP650PS15-EF.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 15V
Napětí - Izolace 4kV Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 9.18" L x 4.00" W x 2.50" H (233.2mm x 101.6mm x 63.5mm)
Série MHP Příkon (W) 601W
Ostatní jména 1470-2190 Provozní teplota -20°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Požadováno minimální zatížení No
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 40A